DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Lise Mezunu Kamu Kurumuna Büfeci Alımı

Lise Mezunu Kamu Kurumuna Büfeci Alımı

Devlet kurumuna Büfeci alımı yapılması için iş ilanları yayınlandı. Kamu personeli alımı iş ilanı duyurularında Kuşadası belediyesi başkanlığı kendi birimleri içinde görevlendirilmek üzere 15 adet Büfeci alımı Yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:23
Lise Mezunu Kamu Kurumuna Büfeci Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Lise Mezunu Kamu Kurumuna Büfeci Alımı

Devlet kurumuna Büfeci alımı yapılması için iş ilanları yayınlandı. Kamu personeli alımı iş ilanı duyurularında Kuşadası belediyesi başkanlığı kendi birimleri içinde görevlendirilmek üzere 15 adet Büfeci alımı Yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kuşadası belediyesi kurumu Büfeci alımı ilanı son başvuru tarihi 31.05.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan mail adresine başvuru yapmaları gerekiyor.

[email protected]

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1.Kuşadası başkanlığı 15 büfeci yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Kuşadası başkanlığı 15 büfeci ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Kuşadası başkanlığı 15 büfeci yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Kuşadası başkanlığı 15 büfeci yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. Kuşadası başkanlığı 15 büfeci ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. Kuşadası başkanlığı 15 büfeci duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

7. Kuşadası başkanlığı 15 büfeci ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. Kuşadası başkanlığı 15 büfeci duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kuşadası başkanlığı 15 büfeci duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Kuşadası başkanlığı 15 büfeci ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Kuşadası başkanlığı 15 büfeci yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. Kuşadası başkanlığı 15 büfeci ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Kuşadası başkanlığı 15 büfeci resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. Kuşadası başkanlığı 15 büfeci ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP