DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Lise Mezunu Büro Memuru Alımı

Lise Mezunu Büro Memuru Alımı

Kadrolu olarak kamu büro personel alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmakta olan resmi iş ilanları bilgisi içinde Ankara büyükşehir belediyesi BELTAŞ birimlerinde çalıştırılmak üzere 2 adet Bürp görevlisi alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:10
Lise Mezunu Büro Memuru Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Lise Mezunu Büro Memuru Alımı

Başvuracak olan adayların en az lise mezunu olması, kamu hizmetlerinden yasaklı olmaması ve 18 yaşından büyük olması gerekmekte.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Ankara Beltaş 2 Büro personeli ilanı son başvuru tarihi 11.06.2021 olarak bildirilmiştir.

Ankara Beltaş 2 Büro görevlisi ilanına başvuru için kurumun aşağıda yazılı olan internet mail adresinden başvuru yapmanız gerekiyor.

[email protected] bu mail adresi üzerinden başvuru yapmak istediğiniz kadroyu belirterek özgeçmiş bırakmanız lazım.

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

ankara 3

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Ankara Beltaş 2 Büro personeli yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Ankara Beltaş 2 Büro personeli ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Ankara Beltaş 2 Büro personeli yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Ankara Beltaş 2 Büro personeli duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Ankara Beltaş 2 Büro personeli ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Ankara Beltaş 2 Büro personeli yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye İstatistik Kurumu 2022 Personel Alımı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP