DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Lise Mezunu 55 Kamu Personeli Alınıyor

Lise Mezunu 55 Kamu Personeli Alınıyor

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi tarafından yapılan resmi ilan ile üniversite araştırma hastanesinde istihdam edilmek üzere 55 hemşire alınıyor.

ABONE OL
10 Şubat 2022 20:57
Lise Mezunu 55 Kamu Personeli Alınıyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Eskişehir Osmangazi üniversitesi Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimliğinde istihdam edilmek üzere 2018 KPSS (B) grubu puan sıralamasına konulmak kaydıyla 55 sağlık meslek lisesi hemşirelik bölümü mezunu hemşire kamu personeli alımı yapacak.

Sağlık Meslek Lisesi mezunları arasından alınacak 55 Hemşire alımlarına başvurmak için adayların;

T.C. vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum bulunmaması, Türk Ceza Kanunu’nun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından Redwin mahkum olmaması, askerlik Durumu itibariyle; Askerlikle ilgisi bulunmaması yada askerlik çağına gelmemiş olması, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması, 657 sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmaması şartları bulunmaktadır.

Adayların ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı günden itibaren 15 gün içinde yani 08 Şubat 2019 tarihine kadar  www.ogu.edu.tr adresinden temin edilecek başvuru formu ve aşağıda belirtilen belgelerle birlikte Üniversite Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Postayla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Adaylardan istenilen belgeler başvuru formu, 1 Adet Fotoğraf (Başvuru Formuna yapıştırılacak), erkek adaylar için askerlik durumunu gösterir belge, diploma veya mezuniyet belge fotokopisi( e-devlet çıktısı kabul edilecektir.), 2018 KPSS sınav sonuç belgesi, nüfus cüzdanı fotokopisi olarak yayınlandı.

Lise Mezunu 55 Hemşire kamu personeli alım ilanını ayrıntılı incelemek için tıklayınız.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP