DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KYK 63 Şehirde 500 Memur Alımı Yapılacaktır

KYK 63 Şehirde 500 Memur Alımı Yapılacaktır

KYK Memur alımı işlemi için iş ilanları yayınlamıştır. Yayınlanmış olan memur alımı ilanlarında Kredi Yurtlar Kurumu Türkiye genelinde bulunan 63 şehirde faaliyet göstermekte olan şubelerinde yurt yönetim memuru alımı birimlerinde istihdam edilmek üzere 500 memur alımı yapacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:44
KYK 63 Şehirde 500 Memur Alımı Yapılacaktır
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KYK 63 Şehirde 500 Memur Alımı Yapılacaktır

KYK Memur alımı işlemi için iş ilanları yayınlamıştır. Yayınlanmış olan memurl alımı ilanlarında Kredi Yurtlar Kurumu Türkiye genelinde bulunan 63 şehirde faaliyet göstermekte olan şubelerinde yurt yönetim memuru alımı birimlerinde istihdam edilmek üzere 500 memur alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

KYK memur alımı ilanı son başvuru tarihi 20.01.2021 tarihi olarak açıklandı.

Başvuru yapmak isteyen bütün bay ve bayan adayların başvurularını basvuru.gsb.gov.tr adresi üzerinden Sözleşmeli Yurt Yönetim Personeli Alımı Sınav Başvuru Formunu doldurarak elektronik ortamda yapmaları gerekiyor.

kyk4 2

kyk3 2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – yurt yönetim ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – yurt yönetim ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – yurt yönetim ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – yurt yönetim ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – yurt yönetim ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – yurt yönetim ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – yurt yönetim ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Şehir Hatları 4 Daimi Personel Alımı

8 – yurt yönetim ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – yurt yönetim ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – yurt yönetim ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. yurt yönetim ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. yurt yönetim ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. yurt yönetim ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. yurt yönetim ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. yurt yönetim ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. yurt yönetim ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP