DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kuveyt Türk Açık İş Pozisyonları

Kuveyt Türk Açık İş Pozisyonları

Katılım bankacılığında kariyer yapmak isteyen adaylar Kuveyt Türk bünyesine alınacak personeller için açık iş pozisyonları haberimiz içeriğinde sunuldu.

ABONE OL
10 Şubat 2022 20:57
Kuveyt Türk Açık İş Pozisyonları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kuveyt Türk Katılım bankası tarafından ilan edilen açık iş pozisyonları ve alım şartları şöyledir.

Kuveyt Türk personel alımı ilanı içerisinde bankanın Mali Kontrol Müdürlüğünde Mali Kontrol Uzman Yardımcısı/Uzmanı olarak etkin rol üstlenecek, dinamik, inisiyatif alabilecek, başarı odaklı, pozitif düşünen personeller alacaktır.

Mali Kontrol Uzman Yardımcısı/Uzmanın görevi nedir?

Bankanın kullandırdığı fonlardan elde edilen gelirlerin ve topladığı mevduata dağıtılan kar paylarının doğruluğunu kontrol etmek, mevcut ve yeni geliştirilen ürünlerde sistem geliştirmelerine destek sağlamak,

Bankanın topladığı mevduata dağıtılan kar payları sisteminin işlemesini sağlamak ve analizler geliştirmek.

Mali Kontrol Uzman Yardımcısı/Uzman personel alımında aranan niteliler nelerdir?

Türkiyedeki üniversitelerin dört yıllık örgün lisans eğitimi veren fakültelerinin İktisat, İşletme, Maliye, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Ekonometri, İstatistik, İşletme Mühendisliği, Matematik, Matematik Mühendisliği ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak veya,

Yukarıda sayılan bölümler dışında diğer Mühendislik bölümlerinden mezun olmakla birlikte İktisat, İşletme, Maliye, Bankacılık/Finans alanında yüksek lisans programını veya bunların yetkili makamlarca onaylı yurtdışı eşitlerinden birini bitirmiş olmak,

Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarını özellikle Excel i iyi derecede kullanabilen, 27 yaşını aşmamış adaylar başvurularını katilbize.com adresinden yapabilirler.

Kuveyt Türk Açık Pozisyonlarından bir diğeri ise Gişe Yetkilisi personel alımıdır.

Yayınlanan ilana göre alınacak banka gişe yetkilisi personeller İstanbul Avrupa Yakası Banka şubelerinde görevlendirilecekler.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

Gişe Yetkilisi görevleri ise şunlardır. Cari ve Katılma Hesabı müşterilerinin işlemlerini (para yatırma, para çekme, havale, EFT, vb.) gerçekleştirmek, çek ve senet tahsilatlarını yapmak, fatura tahsilat işlemlerini yapmak, döviz alım ve satım işlemlerini gerçekleştirmek.

Gişe Yetkilisi Alımlarında aranan şartlar ise şöyledir. Üniversitelerin 4 yıllık örgün eğitim veren İİBF, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, tercihen İngilizce ya da Arapça bilgisine sahip, faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 20 aylık tecili olan adaylar alınacaktır. Başvurmak isteyen adaylar katilbize.com adresinden başvuru yapabilir.

Bir diğer açık iş pozisyonu ise İnsan Kaynakları Güvenilir Bahis Siteleri (İk) Uygulamaları ve İş Geliştirme Uzman Yardımcısı ünvanlı personel alımıdır.

İk Uygulamaları ve İş Geliştirme Uzman Yardımcısı personellerinin görevi iç iletişim çalışmaları yürütmek, işveren bağlılığını arttırıcı projeler oluşturmak ve yürütmek, işveren markası kapsamında projeler gerçekleştirmek, insan kaynakları politikaları oluşturmak ve takip etmek, İK Raporlama süreçlerinde bulunmaktır.

Bu ünvanlı alıma başvurmak için aranan şartlar ise Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinin örgün öğretim yapan 4 yıllık İktisadi ve İdari Bilimler ya da Mühendislik (İşletme ve Endüstri) fakültelerinden mezun, iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, etkin iletişim kurabilen, müşteri ve başarı odaklı, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, yeniliklere açık ve süreç geliştirme alanına ilgi duyan, katılım Bankacılığında görev yapmak için istekli olması şeklinde ilan edildi.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

Kuveyt Türk tarafından 08 Ocakta yayınlanan açık pozisyon ise Hazine Operasyonları Uzman Yardımcısı/Uzmanı alımlarıdır.

Görev tanımı olarak hazine Operasyonları için FX-MM, kıymetli madenler ve EFT gibi işlemlerin operasyonel süreçlerini yönetmek, takip etmek ve sonuçlandırmak olarak ilan edildi.
Hazine Operasyonları Uzman Yardımcısı/Uzman alımlarında adaylarda aranacak özellikler şöyledir.

Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İİBF bölümlerinden mezun, (Tercihen Ekonometri ve İstastistik), iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, 27 yaşını aşmamış, müşteri ve başarı odaklı, takım çalışmasına yatkın, etkin iletişim becerilerine sahip, yeniliklere açık, planlama ve organizasyon becerilerine sahip, stratejik bakış açısına sahip, detay odaklı ve analitik düşünebilen adaylar tercih edilecektir.

Bir diğer açık iş pozisyonu 07 Ocak 2019 tarihinde ilan edilen Finansal Kurumlar Krediler Uzmanı ünvanlı personel alımıdır.

Alınacak personellerde aranacak özellikler ise,

İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip; seyahat engeli olmayan, İngilizceyi aktif olarak kullanabilen, minimum TOEFL 70 skoruna sahip, iletişim becerisi yüksek, proaktif ve inisiyatif alabilen, takım çalışmasına yatkın, en az 2 yıl deneyimli, analiz, dikkat ve analitik kabiliyeti yüksek, makro ekonomi ve Piyasa Analizine Hakim, veri yorumlama ve detaylara hakimiyet kabiliyeti yüksek, yurt içi ve Yurt dışı Piyasa gelişmelerini yakından takip edebilecek, planlama ve problem çözme yönleri güçlü olan, insan İlişkileri ve Müşteri İlişkileri Yönetimi iyi olan, sunum ve anlatım becerisi iyi olan, organizasyon yönetimi, iş ve sistem geliştirme ve toplantı yönetiminde kabiliyetli, ileri düzeyde Excel bilgisi olan politika ve prosedürlere uyum konusunda özenli, erkek adaylarımız için askerlik görevini tamamlamış adaylar alınacaktır. Tüm açık pozisyonlara başvuru katilbize.com adresinden yapılamaktadır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP