DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi 20 Sözleşmeli Personel Alımı

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi 20 Sözleşmeli Personel Alımı

30 Eylül tarihli kamu personel alımları ilanları yayımlanmaya devam ediyor. Yayımlanan ilanlardan bir diğeri ise Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi'nden geldi. Üniversiteye bağlı birimlerde istihdam edilmek üzere, aşağıda belirtilen pozisyonlara sözleşmeli personel alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:46
Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi 20 Sözleşmeli Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nin 30 Eylül Pazartesi tarihli Resmi Gazetede yayımladığı ilana göre çeşitli kadrolarda görevlendirilmek üzere 20 sözleşmeli personel istihdam edeceği açıklandı. Üniversiteye bağlı birimlerde istihdam edilecek personeller için KPSS şartı aranmaktadır. Peki ilanın kadro dağılımı nasıl ve başvuru şartları nelerdir?

Üniversitenin sözleşmeli personel alım ilanında 2 tane tekniker, 3 tane mühendis, 1 teknisyen, 6 büro personeli, 8 tane de destek personel olmak üzere toplam 20 personelin alınacağı açıklandı. Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi alım ilanında kadro dağılımı ise şu şekildedir:

kunisozlesmeli

Yayımlanan alım ilanında başvuru şartlarına bakıldığında Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma, Kamu haklarından mahrum bulunmama ve affa uğramış olsa dahi Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar gibi suçlara karışmama şartları vardır. Bu şartların ilk önce sağlanması gerekir.

İlana göre KPSS ile alım olduğu için Lisans mezunları için 2018 – 2019 KPSS (B) Grubu KPSS P3 puanı esas alınacaktır. Önlisans mezunları için 2018 KPSS (B) Grubu KPSS P93 puanı, Ortaöğretim mezunları için 2018 KPSS (B) Grubu KPSS P94 puanı baz alınarak adaylar sıralamaya sokulacaktır.

İlana başvurmak isteyen adaylar, Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına müraacat etmesi gerekmektedir. Daire başkanlığının açık adresi iseTavşanlı yolu 10. Km. Evliya Çelebi Yerleşkesi Kütahya /Merkez’dir. 

İlan başvuruları son tarih 23 Eylül (İlanın Resmi Gazetede yayımlandığı gün)’den itibaren 15 gün sonrasıdır. Başvurular tamamlandıktan sonra atanmaya hak kazanan adaylara ilişkin asıl ve yedek aday listeleri ile istenilen belgeler Üniversitenin internet sitesinden adaylara duyurulacaktır.

İlginizi Çekebilir:  İSFALT İstanbul Asfalt Fabrikaları Personel Alımı

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi 20 Sözleşmeli Personel Alımı ilanı için tıklayınız.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP