DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kütahya Sağlık Bilimleri Sağlık Personeli Ve İşçi Alımı

Kütahya Sağlık Bilimleri Sağlık Personeli Ve İşçi Alımı

Kütahya Sağlık Bilimleri için açıklanmış olan bilgilerde, üniversite hastanesi bünyesinde çalıştırılmak için sağlık personeli ve işçi alımı yapılacak.

ABONE OL
3 Haziran 2022 08:31
Kütahya Sağlık Bilimleri Sağlık Personeli Ve İşçi Alımı
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Kütahya Sağlık Bilimleri Sağlık Personeli Ve İşçi Alımı Duyurusu

Kütahya Sağlık Bilimleri için açıklanmış olan duyurular ile birlikte üniversite hastanesi birimlerinde görevlendirilmek için sağlık personeli ve işçi alımı gerçekleştirilecek.

Kütahya Sağlık Bilimleri Sağlık Personeli Ve İşçi Alımı Başvuru Şartları

Sağlık teknikeri alımı başvuru işlemleri için Ağız ve Diş Sağlığı önlisans programından mezun olmak, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve Önlisans mezuniyeti sonrası en az 1 yıl alanında mesleki tecrübeye sahip olmak ve bunu SGK’dan alınacak belgeyle ibraz etmek gerekiyor.

Hemşire alımı için kişilerin hemşirelik bölümü mezunu olmaları, emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olması ve Lisans mezuniyeti sonrası en az 2 yıl alanında mesleki tecrübeye sahip olmak ve bunu SGK’dan alınacak belgeyle ibraz etmesi gerekiyor.

Diğer sağlık personeli alımı için kişilerin Lisans mezuniyeti sonrası en az 1 yıl alanında mesleki tecrübeye sahip olmak ve bunu SGK’dan alınacak belgeyle ibraz etmesi, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve Ergoterapi bölümü lisans mezunu olması gerekiyor.

Üniversite temizlik alımı için başvuracakların Ortaöğretim (lise ve dengi) kurumlarının herhangi bir alanından mezun olması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve 2020 yılı KPSS P94 puan türünden en az 65 puan almış olması gerekiyor.

Kütahya Sağlık Bilimleri Sağlık Personeli Ve İşçi Alımı

Kütahya Sağlık Bilimleri Sağlık Personeli Ve İşçi Alımı

Kütahya Sağlık Bilimleri Sağlık Personeli Ve İşçi Alımı Başvuru Bilgileri

İlginizi Çekebilir:  Serhat Kalkınma Ajansı Personel Alım İlanı

Son başvuru tarihi 9.6.2022 olarak açıklandı.

İş başvurusu yapmak isteyen vatandaşların aşağıda yazılı olan kurum adresine şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Tavşanlı yolu 10. Km. Evliya Çelebi Yerleşkesi Kütahya /Merkez.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

Başvuru Kılavuzunu İncelemek İçin Tıklayınız

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP