DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kuşadası Belediyesi 15 Adet Temizlik personeli Alımı

Kuşadası Belediyesi 15 Adet Temizlik personeli Alımı

Belediye başkanlığı tarafından ilan edilmiş olan Kamu personel alımı Kuşadası iş ilanları bilgilerinde Aydın Kuşadası belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 15 adet Temizlik personeli yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:16
Kuşadası Belediyesi 15 Adet Temizlik personeli Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu 15 Adet Temizlik personeli Alımı

Aydın Kuşadası belediyesi Temizlik personeli iş ilanı için başvuru yapacak olan kişilerin Aydın Kuşadası belediyesi tarafından belirtilmiş olan mezuniyet ve meslek şartlarını taşıması gerekiyor.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Aydın Kuşadası belediyesi 15 adet Temizlik personeli alımı ilanı son başvuru tarihi 30.06.2021 olarak bildirilmiştir.

Aydın Kuşadası belediyesi 15 adet Temizlik personeli alımı ilanına başvuru için kurumun aşağıda yazılı kurum adresi üzerinden başvuru yapmanız gerekiyor.

İki çeşmelik mahallesi Süleyman demirel bulvarı No: 33 Kuşadası – Aydın

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1.Aydın 15 adet Temizlik personeli yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Aydın 15 adet Temizlik personeli ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Aydın 15 adet Temizlik personeli yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Aydın 15 adet Temizlik personeli duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Aydın 15 adet Temizlik personeli ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Aydın 15 adet Temizlik personeli yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP