DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kuşadası Beldiyesi Destek Personeli Alımı

Kuşadası Beldiyesi Destek Personeli Alımı

Destek Personeli alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanı duyurusu yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı ilanı bilgilerinde Kuşadası Beldiyesi kendi birimleri için Destek görevlisi alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 03:58
Kuşadası Beldiyesi Destek Personeli Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kuşadası Beldiyesi Destek Personeli Alımı

Destek Personeli alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanı duyurusu yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı ilanı bilgilerinde Kuşadası Beldiyesi kendi birimleri için Destek görevlisi alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kuşadası Beldiyesi Destek personeli ilanı son başvuru tarihi 29.03.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunmakta olan adrese şahsen başvuru yapmaları gerekmekte.

Cumhuriyet mahallesi İsmet İnönü bulvarı Ege İşhanı Apartmanı No: 83 – 12 Kuşadası – Aydın

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

destek 1

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Kuşadası Destek Personeli ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Kuşadası Destek Personeli ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Kuşadası Destek Personeli ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Kuşadası Destek Personeli ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Kuşadası Destek Personeli ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Kuşadası Destek Personeli ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

7 – Kuşadası Destek Personeli ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Kuşadası Destek Personeli ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Kuşadası Destek Personeli ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kuşadası Destek Personeli ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Kuşadası Destek Personeli ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Kuşadası Destek Personeli ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Kuşadası Destek Personeli ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Kuşadası Destek Personeli ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Kuşadası Destek Personeli ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP