DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kura Çekilişi İle Temizlik işçisi Alımı Yapılacak

Kura Çekilişi İle Temizlik işçisi Alımı Yapılacak

Kamu personel alımı yapılabilmesi için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmakta olan kamu personeli alımı iş ilanları duyurusunda Eskişehir İnönü belediyesi kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere Temizlik işçisi alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 03:57
Kura Çekilişi İle Temizlik işçisi Alımı Yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kura Çekilişi İle Temizlik işçisi Alımı Yapılacak

Kamu personel alımı yapılabilmesi için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmakta olan kamu personeli alımı iş ilanları duyurusunda Eskişehir İnönü belediyesi kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere Temizlik işçisi alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Eskişehir İnönü belediyesi Temizlik işçisi ilanı son başvuru tarihi 29.03.2021 olarak ilan edilmiştir.

Başvuru yapmak isteyen bütün kişilerin aşağıda yazılı olan İŞKUR linki üzerinden başvurmaları gerekmekte.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005948113

Resmi ilan belgesi aşağıdadır. Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

temizlik 15

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – İnönü belediyesi temizlik ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – İnönü belediyesi temizlik ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – İnönü belediyesi temizlik ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – İnönü belediyesi temizlik ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – İnönü belediyesi temizlik ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – İnönü belediyesi temizlik ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – İnönü belediyesi temizlik ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

8 – İnönü belediyesi temizlik ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – İnönü belediyesi temizlik ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İnönü belediyesi temizlik ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. İnönü belediyesi temizlik ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. İnönü belediyesi temizlik ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. İnönü belediyesi temizlik ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. İnönü belediyesi temizlik ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. İnönü belediyesi temizlik ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP