DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kura Çekilişi İle Temizlik Görevlisi Alımı

Kura Çekilişi İle Temizlik Görevlisi Alımı

Temizlik Görevlisi alımı için iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan iş ilanı bilgisinde Kilis 7 Aralık Üniversitesi kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 5 adet Temizlik Görevlisi alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:06
Kura Çekilişi İle Temizlik Görevlisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kura Çekilişi İle Temizlik Görevlisi Alımı

Temizlik Görevlisi alımı için iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan iş ilanı bilgisinde Kilis 7 Aralık Üniversitesi kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 5 adet Temizlik Görevlisi alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kilis 7 Aralık Üniversitesi 5 Temizlik Görevlisi ilanı son başvuru tarihi 4.6.2021 olarak açıklanmıştır.

Kilis 7 Aralık Üniversitesi 5 Temizlik Görevlisi ilanı için başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan İŞKUR linki üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00006051229

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

kilis1

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1. 7 Aralık Üniversitesi 5 Temizlik Görevlisi başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. 7 Aralık Üniversitesi 5 Temizlik Görevlisi ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. 7 Aralık Üniversitesi 5 Temizlik Görevlisi yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. 7 Aralık Üniversitesi 5 Temizlik Görevlisi yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. 7 Aralık Üniversitesi 5 Temizlik Görevlisi istihdamı ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. 7 Aralık Üniversitesi 5 Temizlik Görevlisi duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

7. 7 Aralık Üniversitesi 5 Temizlik Görevlisi istihdamı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. 7 Aralık Üniversitesi 5 Temizlik Görevlisi duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. 7 Aralık Üniversitesi 5 Temizlik Görevlisi resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. 7 Aralık Üniversitesi 5 Temizlik Görevlisi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. 7 Aralık Üniversitesi 5 Temizlik Görevlisi iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. 7 Aralık Üniversitesi 5 Temizlik Görevlisi bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. 7 Aralık Üniversitesi 5 Temizlik Görevlisi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. 7 Aralık Üniversitesi 5 Temizlik Görevlisi ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP