DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kura Çekilişi İle İlkokul Mezunu İşçi Alımı

Kura Çekilişi İle İlkokul Mezunu İşçi Alımı

Kamu personel alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmakta olan kamu personeli alımı iş ilanları duyurusunda Düzce Çilimli belediyesi kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 5 adet su işçisi alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 03:58
Kura Çekilişi İle İlkokul Mezunu İşçi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kura Çekilişi İle İlkokul Mezunu işçi Alımı

Kamu personel alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmakta olan kamu personeli alımı iş ilanları duyurusunda Düzce Çilimli belediyesi kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 5 adet su işçisi alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Düzce Çilimli belediyesi 5 adet su işçisi ilanı son başvuru tarihi 29.03.2021 olarak ilan edilmiştir.

Başvuru yapmak isteyen bütün kişilerin aşağıda yazılı olan İŞKUR linki üzerinden başvurmaları gerekmekte.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005950926

Resmi ilan belgesi aşağıdadır. Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

su

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Çilimli belediyesi su işçisi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Çilimli belediyesi su işçisi ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Çilimli belediyesi su işçisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Çilimli belediyesi su işçisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Çilimli belediyesi su işçisi ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Çilimli belediyesi su işçisi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  Milas Belediyesi 17 Sürekli Şoför Ve İşçi Alımı

8 – Çilimli belediyesi su işçisi ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Çilimli belediyesi su işçisi ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Çilimli belediyesi su işçisi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Çilimli belediyesi su işçisi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Çilimli belediyesi su işçisi ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Çilimli belediyesi su işçisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Çilimli belediyesi su işçisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Çilimli belediyesi su işçisi ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP