DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kura Çekilişi İle DSİ Beden İşçisi Alımı

Kura Çekilişi İle DSİ Beden İşçisi Alımı

DSİ Beden İşçisi alımı için iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan iş ilanı bilgisinde Devlet Su İşleri kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 2 adet Usta başı atölye sorumlusu alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:06
Kura Çekilişi İle DSİ Beden İşçisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kura Çekilişi İle DSİ Beden İşçisi Alımı

DSİ Beden İşçisi alımı için iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan iş ilanı bilgisinde Devlet Su İşleri kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 2 adet Usta başı atölye sorumlusu alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Devlet Su İşleri 2 Beden İşçisi ilanı son başvuru tarihi 4.6.2021 olarak açıklanmıştır.

Devlet Su İşleri 2 Beden İşçisi ilanı için başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan İŞKUR linki üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00006051251

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00006051226

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

dsi1 7

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1.DSİ atölye sorumlusu başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. DSİ atölye sorumlusu ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. DSİ atölye sorumlusu yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. DSİ atölye sorumlusu yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. DSİ atölye sorumlusu istihdamı ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. DSİ atölye sorumlusu duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

7. DSİ atölye sorumlusu istihdamı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. DSİ atölye sorumlusu duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. DSİ atölye sorumlusu resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. DSİ atölye sorumlusu ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. DSİ atölye sorumlusu iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. DSİ atölye sorumlusu bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. DSİ atölye sorumlusu iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. DSİ atölye sorumlusu ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP