DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kura Çekilişi İle 40 Beden İşçisi Alımı

Kura Çekilişi İle 40 Beden İşçisi Alımı

Beden İşçisi alımı için iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan iş ilanı bilgisinde Antalya Muratpaşa belediyesi kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 40 adet Beden İşçisi alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 03:58
Kura Çekilişi İle 40 Beden İşçisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kura Çekilişi İle 40 Beden İşçisi Alımı

Beden İşçisi alımı için iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan iş ilanı bilgisinde Antalya Muratpaşa belediyesi kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 40 adet Beden İşçisi alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Antalya Muratpaşa belediyesi 40 Beden İşçisi ilanı son başvuru tarihi 28.05.2021 olarak açıklanmıştır.

Antalya Muratpaşa belediyesi 40 Beden İşçisi ilanı için başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan İŞKUR linki üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00006036781

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

antalya 1

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1. Muratpaşa 40 işçi alımı başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Muratpaşa 40 işçi alımı ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Muratpaşa 40 işçi alımı yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Muratpaşa 40 işçi alımı yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. Muratpaşa 40 işçi alımı istihdamı ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. Muratpaşa 40 işçi alımı duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

7. Muratpaşa 40 işçi alımı istihdamı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. Muratpaşa 40 işçi alımı duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Muratpaşa 40 işçi alımı resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Muratpaşa 40 işçi alımı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Muratpaşa 40 işçi alımı iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. Muratpaşa 40 işçi alımı bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Muratpaşa 40 işçi alımı iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. Muratpaşa 40 işçi alımı ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP