DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kültür Ve Turizm Bakanlığı Personel Alımı İlan

Kültür Ve Turizm Bakanlığı Personel Alımı İlan

Kamu kurumu memur alımı için iş ilanı bilgileri yayınlanmıştır. Yayınlanmakta kamu personeli alımı iş ilanları duyurusu içinde Kültür ve turizm bakanlığı Atatürk kültür dil ve tarih yüksek kurumu bünyesinde çalıştırılmak üzere 15 adet personel alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:47
Kültür Ve Turizm Bakanlığı Personel Alımı İlan
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kültür Ve Turizm Bakanlığı Personel Alımı

Kamu kurumu memur alımı için iş ilanı bilgileri yayınlanmıştır. Yayınlanmakta kamu personeli alımı iş ilanları duyurusu içinde Kültür ve turizm bakanlığı Atatürk kültür, dil ve tarih yüksek kurumu bünyesinde çalıştırılmak üzere 15 adet personel alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kültür Ve Turizm Bakanlığı son başvuru tarihi 21.05.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan internet adresine online başvuru yapmaları gerekiyor.

basvuru.ayk.gov.tr

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

 

1 – Atatürk kültür ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bay ve bayanların TC vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Atatürk kültür ilanına başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşların kamu haklarından mahrum bulunmaması şartı bulunmakta.

3 – Atatürk kültür ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Atatürk kültür ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Atatürk kültür ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Atatürk kültür ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Atatürk kültür ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

8 – Atatürk kültür ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Atatürk kültür ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP