DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kültür ve Turizm Bakanlığı Personel Alımı

Kültür ve Turizm Bakanlığı Personel Alımı

Kamuya personel alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan iş ilanı bilgilerinde Kültür ve Turizm Bakanlığı kendi birimlerinde istihdam edilmek üzere 10 adet sözleşmeli bilişim personeli alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:10
Kültür ve Turizm Bakanlığı Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kültür ve Turizm Bakanlığı Personel Alımı

Kamuya personel alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan iş ilanı bilgilerinde Kültür ve Turizm Bakanlığı kendi birimlerinde istihdam edilmek üzere 10 adet sözleşmeli bilişim personeli alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kültür ve Turizm Bakanlığı ilanı son başvuru tarihi 31.05.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan internet adresine online başvuru yapmaları gerekiyor.

https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

kultur1

kultur2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Kültür bakanlığı bilişim ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Kültür bakanlığı bilişim ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Kültür bakanlığı bilişim ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Kültür bakanlığı bilişim ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Kültür bakanlığı bilişim ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Kültür bakanlığı bilişim ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Kültür bakanlığı bilişim ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Kültür bakanlığı bilişim ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Kültür bakanlığı bilişim ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kültür bakanlığı bilişim ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Kültür bakanlığı bilişim ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Kültür bakanlığı bilişim ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Kültür bakanlığı bilişim ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Kültür bakanlığı bilişim ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Kültür bakanlığı bilişim ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP