DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kültür Ve Turizm Bakanlığı KPSS 70 Memur Alımı

Kültür Ve Turizm Bakanlığı KPSS 70 Memur Alımı

Memur alımı için iş ilanları duyuruları yayınlanmıştır. İlan bilgilerinde Kültür Ve Turizm Bakanlığı Kapadokya Alan Başkanlığında görevlendirilmek üzere 10 memur alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:55
Kültür Ve Turizm Bakanlığı KPSS 70 Memur Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kültür Ve Turizm Bakanlığı KPSS 70 Memur Alımı

Memur alımı için iş ilanları duyuruları yayınlanmıştır. İlan bilgilerinde Kültür Ve Turizm Bakanlığı Kapadokya Alan Başkanlığında görevlendirilmek üzere 10 memur alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kapadokya Alan Başkanlığı ilanı son başvuru tarihi 4.06.2021 olarak bildirildi.

Kapadokya Alan Başkanlığı için başvuru yapacak kişilerin resmi internet sitesi üstünden yapmaları gerekiyor.

https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

kultur1 12

kultur3 1

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Memur alımı Kapadokya için yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Memur alımı Kapadokya için ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Memur alımı Kapadokya için yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Memur alımı Kapadokya için yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. Memur alımı Kapadokya için ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. Memur alımı Kapadokya için duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

7. Memur alımı Kapadokya için ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. Memur alımı Kapadokya için duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Memur alımı Kapadokya için duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Memur alımı Kapadokya için ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Memur alımı Kapadokya için yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. Memur alımı Kapadokya için ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Memur alımı Kapadokya için resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. Memur alımı Kapadokya için ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP