DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kültür ve Turizm Bakanlığı Genel Müdürlüğü Personel Alımı

Kültür ve Turizm Bakanlığı Genel Müdürlüğü Personel Alımı

Güncel iş ilanları kapsamında açıklanmış bilgilerde Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek için 41 kamu personel alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:52
Kültür ve Turizm Bakanlığı Genel Müdürlüğü Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Turizm bakanlığı memur alımı ilanları genelinde iş başvurusu yapmak isteyen adayların öğrenmeye ve kişisel gelişimine önem veren kişilerden olmalı ve en az Yüksekokul (2 yıllık) veya dengi okul mezunu olmak.

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI

•    Güzel Sanatlar müdürlüğü eleman alımı için son başvuru tarihi 24.11.2021 olarak bildirildi.

•    Başvurular elektronik ortamda e-Devlet Kültür ve Turizm Bakanlığı Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım veya Kariyer Kapısı üzerinden aşağıda yazılı link üzerinden yapılacaktır.

https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr

KAMU PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

1.    Araç gereçlerin genel bakımlarının yapılmasını sağlamalı ve kadınlarda en az 1.65 cm, en çok 1.80 cm, Erkeklerde en az 1.75 cm, en çok 1.95 cm boy ölçülerine sahip olmak.

2.    Günümüz eğitim yaklaşımlarına hakim olması ve dansçı fiziğine uygun bedensel uyum, görünüm ve esnekliğe sahip olmak, (Sınav yerinde gerekli görülen bedensel ölçümler yapılacaktır.)

3.    Yeni teknolojileri takip eden, güler yüzlü etkili iletişim tekniklerine hakim olmaları ve başvuru tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış olmak.

4.    Kurumsal aidiyet duygusuna sahip olması ve ses duyma yeteneği ve ritm bilgisine, iyi bir halk dansları tekniğine, hareket dizinlerini algılama, çabuk öğrenme ve uygulama becerisi ile estetik tavra sahip olmak.

5.    Halk Danslarının gerektirdiği yüksek eforu gösterebilecek kadar iyi bir sağlık durumuna sahip olmak, seyahat engeli bulunmaması ve yurtiçinde ve yurtdışında, çalıştığı kurumun kurumsal kimliğine uygun hal ve davranışlarda bulunma sorumluluğunu taşımak.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP