DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kültür Ve Turizm Bakanlığı Evrak Görevlisi Alımı

Kültür Ve Turizm Bakanlığı Evrak Görevlisi Alımı

Evrak Görevlisi alımı için iş ilanları duyuruları yayınlanmıştır. İlan bilgilerinde Kültür Ve Turizm Bakanlığı Kapadokya Alan Başkanlığında görevlendirilmek üzere Evrak Görevlisi alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:07
Kültür Ve Turizm Bakanlığı Evrak Görevlisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kültür Ve Turizm Bakanlığı Evrak Görevlisi Alımı

Evrak Görevlisi alımı için iş ilanları duyuruları yayınlanmıştır. İlan bilgilerinde Kültür Ve Turizm Bakanlığı Kapadokya Alan Başkanlığında görevlendirilmek üzere Evrak Görevlisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kapadokya Alan Başkanlığı Daimi Evrak Görevlisi ilanı son başvuru tarihi 4.06.2021 olarak bildirildi.

Kapadokya Alan Başkanlığı Daimi Evrak Görevlisi için başvuru yapacak kişilerin resmi internet sitesi üstünden yapmaları gerekiyor.

https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

kultur1 18

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Kapadokya evrak görevlisi yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Kapadokya evrak görevlisi ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Kapadokya evrak görevlisi yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Kapadokya evrak görevlisi yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. Kapadokya evrak görevlisi ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. Kapadokya evrak görevlisi duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

7. Kapadokya evrak görevlisi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

8. Kapadokya evrak görevlisi duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kapadokya evrak görevlisi duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Kapadokya evrak görevlisi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Kapadokya evrak görevlisi yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. Kapadokya evrak görevlisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Kapadokya evrak görevlisi resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. Kapadokya evrak görevlisi ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP