DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kültür Ve Turizm Bakanlığı 154 Teknisyen Ve Mühendis Alımı

Kültür Ve Turizm Bakanlığı 154 Teknisyen Ve Mühendis Alımı

Kültür Ve Turizm Bakanlığı yayınlamış olduğu duyurular ile birlikte bakanlık içerisinde istihdam edilmek üzere sözleşmeli olarak 154 teknisyen alımı ve mühendis alımı yapılacaktır.

ABONE OL
26 Nisan 2022 12:14
Kültür Ve Turizm Bakanlığı 154 Teknisyen Ve Mühendis Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kültür Ve Turizm Bakanlığı 154 Teknisyen Ve Mühendis Alımı Yapacak

Kültür Ve Turizm Bakanlığı bildirmiş olduğu duyuru işlemleri ile beraber bakanlık bünyesi görevlendirilmek üzere sözleşmeli olarak 154 teknisyen alımı ve mühendis alımı yapılacaktır.

Kültür Ve Turizm Bakanlığı 154 Teknisyen Ve Mühendis Alımı Başvuru Şartları

Mimar alımı iş başvurusu için adayların Yükseköğretim kurumlarının lisans düzeyinde eğitim veren mimarlık bölümünden ya da buna denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen yurt dışındaki öğretim kurumlarından mezun olması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve Kamu Personeli Seçme Sınavının KPSS (B) Grubu için KPSSP3 puan türünden asgari 70 ve daha yukarı puan alması gerekiyor.

Mühendis alımı başvuru için Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği, Jeodezi ve Haritacılık, Harita Mühendisliği, Geomatik Mühendisliği lisans programlarının herhangi birinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen yurt dışındaki öğretim kurumlarından mezun olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve Arazi ve şantiye şartlarında çalışmaya engel olabilecek sağlık sorunu bulunmaması gerekiyor.

Kamu personeli alımı için elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği veya elektrik-elektronik mühendisliği lisans programlarının herhangi birinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen yurt dışındaki öğretim kurumlarından mezun olması ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Mühendislik fakültelerinin inşaat mühendisliği lisans programından ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen yurt dışındaki öğretim kurumlarından mezun olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

Şehir ve bölge planlama lisans programından mezun olmak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

 

Kültür Ve Turizm Bakanlığı 154 Teknisyen Ve Mühendis Alımı

Kültür Ve Turizm Bakanlığı 154 Teknisyen Ve Mühendis Alımı

 

Kültür Ve Turizm Bakanlığı 154 Teknisyen Ve Mühendis Alımı Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 13.05.2022 olarak açıklanmıştır.

İş başvurusu yapmak isteyenler aşağıda bulunan site üzerinden online başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP