DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kültür Bakanlığı 45 Personel Alımı

Kültür Bakanlığı 45 Personel Alımı

Yayınlanmış olan ilan bilgileri içeriğinde Kültür Ve Turizm Bakanlığı Kapadokya Alan Başkanlığında çalıştırılmak üzere mühendis alımı, memur alımı, şoför alımı ve güvenlik görevlisi alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:06
Kültür Bakanlığı 45 Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kültür Bakanlığı 45 Personel Alımı

Yayınlanmış olan ilan bilgileri içeriğinde Kültür Ve Turizm Bakanlığı Kapadokya Alan Başkanlığında çalıştırılmak üzere mühendis alımı, memur alımı, şoför alımı ve güvenlik görevlisi alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kapadokya ilanı son başvuru tarihi 4.06.2021 tarihi olarak açıklandı.

Kapadokya alımı için başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı resmi internet sitesi üstünden yapmaları gerekiyor.

https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

kultur1 15

kultur2 5

kultur3 2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Kapadokya Kültür eleman için yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Kapadokya Kültür eleman ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Kapadokya Kültür eleman yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Kapadokya Kültür eleman yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. Kapadokya Kültür eleman istihdamı ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. Kapadokya Kültür eleman duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

7. Kapadokya Kültür eleman istihdamı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

İlginizi Çekebilir:  Milas Belediyesi 17 Sürekli Şoför Ve İşçi Alımı

8. Kapadokya Kültür eleman duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kapadokya Kültür eleman ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

2. Kapadokya Kültür eleman iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

3. Kapadokya Kültür eleman bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

4. Kapadokya Kültür eleman iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

5. Kapadokya Kültür eleman ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP