DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kültür Bakanlığı 10 Şehirde Personel Alımı

Kültür Bakanlığı 10 Şehirde Personel Alımı

Personel alımı yapılması için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı ilanlarında Kültür ve turizm bakanlığı devlet tiyatroları genel müdürlüğü 10 şehirde 119 tane personel alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:50
Kültür Bakanlığı 10 Şehirde Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kültür Bakanlığı 10 Şehirde Personel Alımı

Personel alımı yapılması için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı ilanlarında Kültür ve turizm bakanlığı devlet tiyatroları genel müdürlüğü 10 şehirde 119 tane personel alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kültür Bakanlığı personel alımı ilanı son başvuru tarihi 19.02.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapacak olan kişilerin www.ktb.gov.tr veya www.devtiyatro.gov.tr internet adresinden başvuru formunu indirmeleri ve istenen belgeler ile birlikte [email protected] e-posta adresine göndermeleri gerekiyor.

tiyatro

tiyatro2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Kültür Bakanlığı 10 Şehirde ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Kültür Bakanlığı 10 Şehirde ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Kültür Bakanlığı 10 Şehirde ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Kültür Bakanlığı 10 Şehirde ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Kültür Bakanlığı 10 Şehirde ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Kültür Bakanlığı 10 Şehirde ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Kültür Bakanlığı 10 Şehirde ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

8 – Kültür Bakanlığı 10 Şehirde ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Kültür Bakanlığı 10 Şehirde ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Kültür Bakanlığı 10 Şehirde ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kültür Bakanlığı 10 Şehirde ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Kültür Bakanlığı 10 Şehirde ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Kültür Bakanlığı 10 Şehirde ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Kültür Bakanlığı 10 Şehirde ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Kültür Bakanlığı 10 Şehirde ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Kültür Bakanlığı 10 Şehirde ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Kültür Bakanlığı 10 Şehirde ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  İçişleri Bakanlığı 3546 Mühendis, İşçi Ve Personel Alımı

8. Kültür Bakanlığı 10 Şehirde ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Kültür Bakanlığı 10 Şehirde ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Kültür Bakanlığı 10 Şehirde ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Kültür Bakanlığı 10 Şehirde ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP