DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KPSS'siz Yüksekokul Mezunu Personel Alımı

KPSS'siz Yüksekokul Mezunu Personel Alımı

KPSS'siz personel alımı için iş ilanı Yayınlandı. Yayınlanmakta olan iş ilanları bilgisinde İzmir Biyotıp ve Genom Merkezi birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Teknisyen alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:07
KPSS'siz Yüksekokul Mezunu Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KPSS’siz Yüksekokul Mezunu Personel Alımı

KPSS’siz personel alımı için iş ilanı Yayınlandı. Yayınlanmakta olan iş ilanları bilgisinde İzmir Biyotıp ve Genom Merkezi birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Teknisyen alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

İzmir Biyotıp ve Genom Merkezi 1 Teknisyen  ilanı son başvuru tarihi 05.06.2021 olarak bildirilmiştir.

İzmir Biyotıp ve Genom Merkezi 1 Teknisyen  ilanına başvuru için aşağıda yazılı bulunan kurum adresine başvuru yapmanız gerekiyor.

İnciraltı mahallesi DEÜ sağlık yerleşkesi Mithatpaşa caddesi No: 58 – 5 Balçova İzmir

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

izmir tekniker

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. İzmir Yüksekokul Mezunu Personel yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. İzmir Yüksekokul Mezunu Personel ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. İzmir Yüksekokul Mezunu Personel yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. İzmir Yüksekokul Mezunu Personel yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. İzmir Yüksekokul Mezunu Personel ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. İzmir Yüksekokul Mezunu Personel duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

7. İzmir Yüksekokul Mezunu Personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. İzmir Yüksekokul Mezunu Personel duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İzmir Yüksekokul Mezunu Personel duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. İzmir Yüksekokul Mezunu Personel ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. İzmir Yüksekokul Mezunu Personel yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. İzmir Yüksekokul Mezunu Personel ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. İzmir Yüksekokul Mezunu Personel resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. İzmir Yüksekokul Mezunu Personel ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP