DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KPSS'siz Sağlık Bakanlığı Personel Alımı

KPSS'siz Sağlık Bakanlığı Personel Alımı

Sağlık bakanlığı bünyesi için personel alımı iş ilanı yayınlanmıştır. İş ilanları duyurusu bilgilerinde sağlık bakanlığı birimleri için sağlık Sisteminin Güçlendirilmesi Ve Desteklenmesi Projesi Kapsamında danışman alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:36
KPSS'siz Sağlık Bakanlığı Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KPSS’siz Sağlık Bakanlığı Personel Alımı

Sağlık bakanlığı bünyesi için personel alımı iş ilanı yayınlanmıştır. İş ilanları duyurusu bilgilerinde sağlık bakanlığı birimleri için sağlık Sisteminin Güçlendirilmesi Ve Desteklenmesi Projesi Kapsamında danışman alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Sağlık bakanlığı birimeri ilanı için başvuru tarihi 12.04.2021 olarak bildirilmiştir.

Başvuru için aşağıda yazılı olan adrese posta yolu ile başvuru yapmaları gerekmekte.

T.C. Sağlık Bakanlığı, Sağlık Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğü

Üniversiteler Mah. Dumlupınar Bulvarı 6001. Cad. No:9 Kat:3 Oda No:9 Satın Alma Birimi Çankaya/Ankara

Telefon: (0312) 471 8350

Faks: (0312) 471 8297

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Bakanlık danışman ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Bakanlık danışman ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Bakanlık danışman ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Bakanlık danışman ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Bakanlık danışman ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Bakanlık danışman ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Bakanlık danışman ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Bakanlık danışman ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Bakanlık danışman ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Bakanlık danışman ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Bakanlık danışman ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Bakanlık danışman ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Bakanlık danışman ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Bakanlık danışman ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Bakanlık danışman ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP