DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KPSS'siz Memur Alımı

KPSS'siz Memur Alımı

Kamu memur alımı için yayınlanmakta olan kamu personel alımı iş ilanı bilgileri detaylarında İzmir iş ilanları geneli içinde İzmir Büyükşehir belediyesi İZENERJİ bünyesinde çalıştırılmak üzere 5 adet KPSS'siz Çağrı operatörü alımı gerçekleştirilecek.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:22
KPSS'siz Memur Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KPSS’siz Memur Alımı

İzmir Büyükşehir belediyesi İZENERJİ 5 Çağrı operatörü alımı ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların İzmir Büyükşehir belediyesi İZENERJİ Çağrı operatörü için belirtmiş olduğı şartları taşıması gerekmekte.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

İzmir İZENERJİ 5 adet Çağrı operatörü alımı son başvuru tarihi 09.07.2021

İzmir İZENERJİ 5 tane Çağrı operatörü alımı ilanına başvuru için

Kurumun aşağıda resmi olarak yazılı olan

Adres üzerinden başvuru yapılması gerekiyor

www.izenerji.com.tr sitesi üzerinden başvurmak istediğiniz kadroyu belirterek özgeçmiş bırakmanız gerekiyor.

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

izenerji cagri 1

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

5 tane Çağrı operatörü yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5 tane Çağrı operatörü ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

5 tane Çağrı operatörü duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

5 tane Çağrı operatörü ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

5 tane Çağrı operatörü duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

5 tane Çağrı operatörü ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP