DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KPSS’siz Kamu Daimi Büro İşçi Alımı

KPSS’siz Kamu Daimi Büro İşçi Alımı

KPSS'siz personel alımı için yayınlanmış olan kamu personeli alımı duyurusu bilgilerinde, İstanbul belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere daimi olarak büro işçisi alımı yapılacağı açıklandı.

ABONE OL
19 Mayıs 2022 13:19
KPSS’siz Kamu Daimi Büro İşçi Alımı
1

BEĞENDİM

ABONE OL

KPSS’siz Kamu Daimi Büro İşçi Alımı Duyurusu

KPSS’siz personel alımı için açıklanmış bulunan kamu personeli alımı duyurusu ile İstanbul belediyesi birimlerinde çalıştırılmak üzere daimi olarak büro işçisi alımı yapılacağı bildirildi.

KPSS’siz Memur Alımı Başvuru Şartları

İstanbul belediyesi memur alımı için kişilerin araştırmacı, iletişimi kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek olması, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve tercihen lisans mezunu olmaları gerekiyor.

İSPER personel alımı için başvuru yapacakların planlama ve organizasyon becerisi güçlü olması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve etkili iletişim tekniklerine hakim olmaları gerekiyor.

İstanbul personel yönetimi büro memuru alımı için kişilerin güçlü araştırma yapma becerilerine sahip olmaları, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve ekip çalışmasına yatkın, öğrenmeye açık, iletişim becerileri güçlü olması gerekiyor.

Büro görevlisi alımı için tüm başvuru sahiplerinin birim yöneticileri tarafından verilen diğer iş ve işlemleri yürütmesi, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve görev alanındaki tespit edilen arıza ve hasarları ilgililere bildirmesi gerekiyor.

 

KPSS'siz Kamu Daimi Büro İşçi Alımı

KPSS’siz Kamu Daimi Büro İşçi Alımı

KPSS’siz Personel Alımı Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 22.05.2022 olarak açıklanmıştır.

İş başvurusu yapmak isteyenler aşağıda bulunan adrese başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP