DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KPSS'siz Kamu 70 Güvenlik Görevlisi Alımı

KPSS'siz Kamu 70 Güvenlik Görevlisi Alımı

Kamu birimleri için Lise mezunu KPSS istenmeden iş ilanları bilgisi yayınlandı. Kamu kurumu personeli alımı iş ilanı bilgileri içeriğinde Batman belediyesi başkanlığı bünyelerinde görevlendirilmesi için 70 adet özel güvenlik görevlisi alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:52
KPSS'siz Kamu 70 Güvenlik Görevlisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KPSS’siz Kamu 70 Güvenlik Görevlisi Alımı

Kamu birimleri için Lise mezunu KPSS istenmeden iş ilanları bilgisi yayınlandı. Kamu kurumu personeli alımı iş ilanı bilgileri içeriğinde Batman belediyesi başkanlığı bünyelerinde görevlendirilmesi için 70 adet özel güvenlik görevlisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Güvenlik ilanı son başvuru tarihi 28.05.2021 olarak bildirildi.

Batman belediyesi başkanlığına şahsen başvuru yapılması gerekmekte.

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

batman guvenlik 1 1

batman guvenlik 2 1

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. 70 adet kamu KPSS’siz güvenlik yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. 70 adet kamu KPSS’siz güvenlik ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. 70 adet kamu KPSS’siz güvenlik yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. 70 adet kamu KPSS’siz güvenlik yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. 70 adet kamu KPSS’siz güvenlik duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

6. 70 adet kamu KPSS’siz güvenlik ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

7. 70 adet kamu KPSS’siz güvenlik duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  KPSS Şartsız Kamu Belediye Kadrolu Ziraat Mühendisi Alımı

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. 70 adet kamu KPSS’siz güvenlik duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. 70 adet kamu KPSS’siz güvenlik ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. 70 adet kamu KPSS’siz güvenlik yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. 70 adet kamu KPSS’siz güvenlik ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. 70 adet kamu KPSS’siz güvenlik resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. 70 adet kamu KPSS’siz güvenlik ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP