DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KPSS'siz Hasta Ve Yaşlı Bakım Elemanı

KPSS'siz Hasta Ve Yaşlı Bakım Elemanı

SYDV kurumuna personel alımı için iş ilanı Yayınlandı. Yayınlanmakta olan iş ilanları bilgisinde Eskişehir Beylikova SYDV kurumu birimlerinde çalıştırılmak üzere 3 adet Hasta Ve Yaşlı Bakım Elemanı alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:11
KPSS'siz Hasta Ve Yaşlı Bakım Elemanı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KPSS’siz Hasta Ve Yaşlı Bakım Elemanı

Beylikova dayanışma vakfı hasta ve yaşlı bakım personel alımı iş ilanına başvurmak isteyen kişilerin hasta ve yaşlı bakım sertifikasına sahip olmaları gerekiyor.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Eskişehir Beylikova SYDV 1 Hasta Ve Yaşlı Bakım Elemanı ilanı son başvuru tarihi 15.06.2021 olarak bildirilmiştir.

Eskişehir Beylikova SYDV 1 Hasta Ve Yaşlı Bakım Elemanı ilanına başvuru için aşağıda yazılı bulunan adres üzerinden başvuru yapmanız gerekiyor.

Hükümet Konağı Beylikova – Eskişehir

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

hasta 6

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. KPSS’siz Hasta Ve Yaşlı Bakım yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. KPSS’siz Hasta Ve Yaşlı Bakım ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. KPSS’siz Hasta Ve Yaşlı Bakım yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. KPSS’siz Hasta Ve Yaşlı Bakım duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. KPSS’siz Hasta Ve Yaşlı Bakım ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

3. KPSS’siz Hasta Ve Yaşlı Bakım yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP