DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KPSS'siz Fizyoterapist Alımı Yapılacak

KPSS'siz Fizyoterapist Alımı Yapılacak

Devlet kurumu için KPSS'siz personel iş ilanları bilgisi yayınlandı. Yayınlanmakta olan kadrolu kamu personeli alımı iş ilanı bilgileri içerisinde İstanbul belediyesi başkanlığı İSPER kurumu bünyesinde görevlendirilmesi için 5 adet Fizyoterapist alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:53
KPSS'siz Fizyoterapist Alımı Yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KPSS’siz Fizyoterapist Alımı Yapılacak

Devlet kurumu için KPSS’siz personel iş ilanları bilgisi yayınlandı. Yayınlanmakta olan kadrolu kamu personeli alımı iş ilanı bilgileri içerisinde İstanbul belediyesi başkanlığı İSPER kurumu bünyesinde görevlendirilmesi için 5 adet Fizyoterapist alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Fizyoterapist alımı ilanı son başvuru tarihi 27.05.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen vatandaşların aşağıda yazılı bulunan e posta adresine özgeçmiş yollamaları gerekiyor.

[email protected]

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

isper fizyo

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – 5 adet KPSS’siz Fizyoterapist ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 -5 adet KPSS’siz Fizyoterapist ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 -5 adet KPSS’siz Fizyoterapist ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 -5 adet KPSS’siz Fizyoterapist ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 -5 adet KPSS’siz Fizyoterapist ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 -5 adet KPSS’siz Fizyoterapist ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 -5 adet KPSS’siz Fizyoterapist ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  İçişleri Bakanlığı 3546 Mühendis, İşçi Ve Personel Alımı

8 -5 adet KPSS’siz Fizyoterapist ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 -5 adet KPSS’siz Fizyoterapist ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. 5 adet KPSS’siz Fizyoterapist ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. 5 adet KPSS’siz Fizyoterapist ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. 5 adet KPSS’siz Fizyoterapist ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. 5 adet KPSS’siz Fizyoterapist ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. 5 adet KPSS’siz Fizyoterapist ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. 5 adet KPSS’siz Fizyoterapist ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP