DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KPSS'siz Devlet Kurumu Büro Elemanı Alımı

KPSS'siz Devlet Kurumu Büro Elemanı Alımı

Devlet kurumu Kadrolu olarak Büro Elemanı alımı yapılacak. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde Orhaneli Belediyesi kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Büro Elemanı alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:05
KPSS'siz Devlet Kurumu Büro Elemanı Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KPSS’siz Devlet Kurumu Büro Elemanı Alımı

Devlet kurumu Kadrolu olarak Büro Elemanı alımı yapılacak. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde Orhaneli Belediyesi kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Büro Elemanı alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Orhaneli Belediyesi Büro Elemanı ilanı son başvuru tarihi 26.03.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen bütün kişilerin kuruma şahsen başvurmaları gerekmekte.

Resmi ilan belgesi aşağıdadır. Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

orhaneli buro

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Orhaneli büro ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Orhaneli büro ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Orhaneli büro ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Orhaneli büro ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Orhaneli büro ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Orhaneli büro ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Orhaneli büro ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

8 – Orhaneli büro ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Orhaneli büro ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Orhaneli büro ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Orhaneli büro ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Orhaneli büro ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Orhaneli büro ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Orhaneli büro ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Orhaneli büro ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP