DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KPSS'siz Belediye Başkanlığına Güvenlik Görevlisi Alımı

KPSS'siz Belediye Başkanlığına Güvenlik Görevlisi Alımı

Kamu kurumuna Güvenlik Görevlisi alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanları bilgisi içinde Balıkesir Ayvalık belediyesi birimlerinde çalıştırılmak üzere 10 adet Güvenlik Görevlisi alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:01
KPSS'siz Belediye Başkanlığına Güvenlik Görevlisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KPSS’siz Belediye Başkanlığına Güvenlik Görevlisi Alımı

Kamu kurumuna Güvenlik Görevlisi alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanları bilgisi içinde Balıkesir Ayvalık belediyesi birimlerinde çalıştırılmak üzere 10 adet Güvenlik Görevlisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Balıkesir Ayvalık belediyesi Güvenlik Görevlisi alımı ilanı son başvuru tarihi 29.05.2021 olarak bildirilmiştir.

Balıkesir Ayvalık belediyesi Güvenlik Görevlisi ilanına başvuru için aşağıda yazılı olan adres üzerinden başvuru yapılması gerekiyor.

Kemalpaşa mahallesi Atatürk bulvarı No: 53 Ayvalık – Balıkesir

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

ayvalik guvenlik

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Ayvalık Güvenlik alımı yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Ayvalık Güvenlik alımı ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Ayvalık Güvenlik alımı yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Ayvalık Güvenlik alımı yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. Ayvalık Güvenlik alımı ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. Ayvalık Güvenlik alımı duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

İlginizi Çekebilir:  KPSS Şartsız Kamu Belediye Kadrolu Ziraat Mühendisi Alımı

7. Ayvalık Güvenlik alımı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. Ayvalık Güvenlik alımı duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Ayvalık Güvenlik alımı duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Ayvalık Güvenlik alımı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Ayvalık Güvenlik alımı yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. Ayvalık Güvenlik alımı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Ayvalık Güvenlik alımı resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. Ayvalık Güvenlik alımı ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP