DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KPSS'siz Belediye Başkanlığına 13 Şoför Alımı

KPSS'siz Belediye Başkanlığına 13 Şoför Alımı

Kamu kurumuna Şoför alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanları bilgisi içinde Balıkesir Ayvalık belediyesi birimlerinde çalıştırılmak üzere 13 adet Şoför alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:27
KPSS'siz Belediye Başkanlığına 13 Şoför Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KPSS’siz Belediye Başkanlığına 13 Şoför Alımı

Kamu kurumuna Şoför alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanları bilgisi içinde Balıkesir Ayvalık belediyesi birimlerinde çalıştırılmak üzere 13 adet Şoför alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Balıkesir Ayvalık belediyesi 13 Şoför alımı ilanı son başvuru tarihi 29.05.2021 olarak bildirilmiştir.

Balıkesir Ayvalık belediyesi 13 Şoför ilanına başvuru için aşağıda yazılı olan adres üzerinden başvuru yapılması gerekiyor.

Kemalpaşa mahallesi Atatürk bulvarı No: 53 Ayvalık – Balıkesir

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

ayvalik sofor

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1.KPSS’siz Ayvalık 13 şoför yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. KPSS’siz Ayvalık 13 şoför ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. KPSS’siz Ayvalık 13 şoför yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. KPSS’siz Ayvalık 13 şoför yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. KPSS’siz Ayvalık 13 şoför ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. KPSS’siz Ayvalık 13 şoför duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

İlginizi Çekebilir:  Serhat Kalkınma Ajansı Personel Alım İlanı

7. KPSS’siz Ayvalık 13 şoför ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. KPSS’siz Ayvalık 13 şoför duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. KPSS’siz Ayvalık 13 şoför duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. KPSS’siz Ayvalık 13 şoför ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. KPSS’siz Ayvalık 13 şoför yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. KPSS’siz Ayvalık 13 şoför ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. KPSS’siz Ayvalık 13 şoför resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. KPSS’siz Ayvalık 13 şoför ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP