DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KPSS'siz Belediye Başkanlığına 10 Park Bahçe Personeli Alımı

KPSS'siz Belediye Başkanlığına 10 Park Bahçe Personeli Alımı

Kamu kurumuna Park Bahçe Personeli alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanları bilgisi içinde Balıkesir Ayvalık belediyesi birimlerinde çalıştırılmak üzere 10 adet Park Bahçe Personeli alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:25
KPSS'siz Belediye Başkanlığına 10 Park Bahçe Personeli Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KPSS’siz Belediye Başkanlığına 10 Park Bahçe Personeli Alımı

Kamu kurumuna Park Bahçe Personeli  alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanları bilgisi içinde Balıkesir Ayvalık belediyesi birimlerinde çalıştırılmak üzere 10 adet Park Bahçe Personeli alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Balıkesir Ayvalık belediyesi 10 Park Bahçe Personeli  alımı ilanı son başvuru tarihi 29.05.2021 olarak bildirilmiştir.

Balıkesir Ayvalık belediyesi 10 Park Bahçe Personeli  ilanına başvuru için aşağıda yazılı olan adres üzerinden başvuru yapılması gerekiyor.

Kemalpaşa mahallesi Atatürk bulvarı No: 53 Ayvalık – Balıkesir

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

ayvalik bahce

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1.Park bahçe Ayvalık belediyesi yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Park bahçe Ayvalık belediyesi ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Park bahçe Ayvalık belediyesi yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Park bahçe Ayvalık belediyesi yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. Park bahçe Ayvalık belediyesi ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. Park bahçe Ayvalık belediyesi duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

7. Park bahçe Ayvalık belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Park bahçe Ayvalık belediyesi duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Park bahçe Ayvalık belediyesi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Park bahçe Ayvalık belediyesi yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. Park bahçe Ayvalık belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Park bahçe Ayvalık belediyesi resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP