DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KPSS'siz Belediye Başkanlığı 8 Büro Memuru Alımı

KPSS'siz Belediye Başkanlığı 8 Büro Memuru Alımı

Kamu kurumu büro Personeli alımı için iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan iş ilanı bilgisinde Amasya Gümüşhacıköy Belediyesi kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 8 adet Büro Memuru yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:00
KPSS'siz Belediye Başkanlığı 8 Büro Memuru Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KPSS’siz Belediye Başkanlığı 8 Büro Memuru Alımı

Kamu kurumu büro Personeli alımı için iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan iş ilanı bilgisinde Amasya Gümüşhacıköy Belediyesi kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 8 adet Büro Memuru yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Amasya Gümüşhacıköy Belediyesi Büro Memuru ilanı son başvuru tarihi 25.05.2021 olarak açıklanmıştır.

Amasya Gümüşhacıköy ilanı için başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan İŞKUR linki üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00006034170

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

buro1 1

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1. Gümüşhacıköy büro başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Gümüşhacıköy büro ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Gümüşhacıköy büro yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Gümüşhacıköy büro yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. Gümüşhacıköy büro istihdamı ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. Gümüşhacıköy büro duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

7. Gümüşhacıköy büro istihdamı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

İlginizi Çekebilir:  KPSS'siz Kamu Daimi Büro İşçi Alımı

8. Gümüşhacıköy büro duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Gümüşhacıköy büro resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Gümüşhacıköy büro ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Gümüşhacıköy büro iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. Gümüşhacıköy büro bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Gümüşhacıköy büro iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. Gümüşhacıköy büro ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP