DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KPSS Şartsız ve KPSS Puanıyla Kamu’ya Memur ve İşçi Alımları

KPSS Şartsız ve KPSS Puanıyla Kamu’ya Memur ve İşçi Alımları

Kamu kurum ve kuruluşların memur ve işçi ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunlarının başvuruda bulunacağı memur ve işçi ilanları KPSS şartsız ve KPSS puanıyla alımlar yapılacak. Tüm detaylar…

ABONE OL
10 Şubat 2022 20:58
KPSS Şartsız ve KPSS Puanıyla Kamu’ya Memur ve İşçi Alımları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yayımlanan ilanlara göre Kamu Personeli Seçme Sınavsız ve Kamu Personeli Seçme Sınavında puan sıralamasıyla ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunlarının başvuruda bulunabilecek ilanlar yayımlanmıştır. Alım yapacak ilgili kurumlar Giresun Kovanlık Belediye Başkanlığı, Niğde Karakapı Belediye Başkanlığı ve Adli Tıp Kurumu memur ve işçi alımları yapmaktadır.

Adli Tıp Kurumu memur alımı dağılımı; Büro personeli, Hemşire, Biyolog, Destek Personeli, Sağlık Teknikeri, Sağlık Teknisyeni, Laborant, Kimyager, Destek Personeli ve Teknisyen alımları yapacağını ilan etti. Alımlar KPSS sınav puanı üstünlüğüne göre yapılacak olup 10 katı kadar aday çağrılacak olup mülakatla belirlenecektir. İnfaz koruma memuru için ayrılan kadroda 5 katı aday çağrılacak.

Genel Başvuru Şartları; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Kamu haklarından mahrum olmaması, Askerlikle ilişiğinin olmaması, Görev yaparken sağlık engelinin bulunmaması, 35 yaşını doldurmamış olması, İstenilen eğitim şartını taşıyor olması gerekmektedir. İnfaz koruma memuru adaylar 1 Ocak 1988 ve sonrası doğanların başvuruları kabul edilecektir.

Başvurular Nasıl Değerlendirilir; Başvuruları kabul edilenler KPSS puan sıralamasına göre yüksek puandan başlanarak düşük puana göre sıralanmaktadır. İKM adayları İstanbul Bahçelievler adresinde mülakat yapıldığı gün boy ve kilo ölçümleri yapılmaktadır.

Başvuru şekli; Adli Tıp Kurumu resmi web sitesi üzerinden başvurularını gerçekleştireceklerdir. KPSS sonuç belgesi, Diploma ve geçici mezuniyet belgesi, Fotoğraf taranarak sisteme yüklenecektir. Başvurusunu tamamlayan adaylar sistem üzerinden başvuru kayıt numarası verilecek. Başvuru tek bir pozisyona yapılmakta olup son başvuru 6 Eylül 2019 tarihi saat 17:00 mesai bitiminde sona ermektedir. Kılavuzu incelemek isteyen adaylar sayfa sonuna eklenmiştir.

Giresun Kovanlık Belediye Başkanlığı; 2 işçi alımı, 29 Ağustos 2019 tarihiyle İŞKUR tarafından yayınlanmış ilanla Giresun Kovanlık Belediye Başkanlığı bünyesinde geçici işçi pozisyonunda çalıştırılmak üzere 2 Beden İşçisi ‘Genel’ alımı yapacağını duyurmuştur.

Giresun Kovanlık Belediye Başkanlığı bünyesinde geçici işçi pozisyonunda çalıştırılmak üzere Beden İşçisi (Genel)mesleğinde 2 alım yapacağını İŞKUR üzerinden 29 Ağustos 2019 tarihiyle yayınlamış olduğu ilanla açıklamıştır. Başvurular başlamış olup 2 Eylül 2019 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Adaylar İŞKUR üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır. İş ilan numarası 00005130839 olarak verilmiştir.

2 Beden İşçisi alımı için; En az okuryazar en fazla ortaöğretim Lise mezunu 18 yaşını doldurmuş adaylar başvuru yapabileceklerdir. Başvuru yaparak listelere giren adaylar aranan koşulları taşıyıp taşımadıklarına ilişkin olarak; eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. belgelerini talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz edeceklerdir.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal Bahsegel işlem yapma hakkı saklıdır. 9 Eylül 2019 tarihinde saat 13:00 ile 18:00 arasında Bulancak Noterliği Hizmet Salonunda noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır. Çalışma adresi Atatürk Caddesi Merkez Mahallesi 1/28310 Bulancak Giresun olarak ilanda belirtilmiştir.

Niğde Karakapı Belediye Başkanlığı; 3 Şoför ve İşçi Alımı; 29 Ağustos 2019 tarihiyle İŞKUR tarafından yayınlamış olan ilanlarla Niğde Karakapı Belediyesi 1 Çöp Kamyonu Sürücüsü ve2 Beden İşçisi olmak üzere 3 personel alımı yapacağını duyurmuştur.

Niğde Karakapı Belediye Başkanlığı 29 Ağustos 2019 tarihiyle İŞKUR üzerinden yayınlamış olduğu ilanlarla geçici işçi statüsünde 1 Çöp Kamyonu Sürücüsü ve2 Beden İşçisi (Genel) mesleğinde görevlendirilmek üzere toplam 3 personel alımı yapacağını açıklamıştır. Başvurular başlamış olup 2 Eylül 2019 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Adaylar İŞKUR üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.

1 Çöp Kamyonu Sürücüsü alımı için; İlköğretim mezunu olması, en az C sınıfı sürücü belgesine sahip olması ve Altunhisar ilçesi ile Altunhisar ilçesine bağlı kasaba ve köylerinde ikamet ediyor olması gerekmektedir. İş ilan numarası 00005131143 olarak verilmiştir. 2 Beden İşçisi (Genel) alımı için; İlköğretim mezunu 18 yaşını doldurmuş adayların başvuruları kabul edilecektir. İş ilan numarası 00005131210 olarak verilmiştir.

10 Eylül 2019 tarihi saat 10:00 ile 11:00 arasında Belediye Meclis Salonunda noter kura çekilişi yapılacaktır. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddedenlerin öncelik hakkı ortadan kalkacaktır.

Adli Tıp Kurumu memur alımı kılavuzunu tıklayınız.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP