DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KPSS Şartsız Memur Alımı İlanları Kapsamında Personel Alımı

KPSS Şartsız Memur Alımı İlanları Kapsamında Personel Alımı

KPSS'siz memur alımı ile birlikte açıklanmış bulunan bilgiler içinde İzmir büyükşehir belediyesi İZENERJİ bünyesine 2 tane yönetici asistanı alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:50
KPSS Şartsız Memur Alımı İlanları Kapsamında Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İzmir belediyesi memur alımı ilanları iş başvurusu gerçekleştirecek olan kişilerin lise mezunu olmaları, bilgisayar ve ofis araç gereçlerini iyi şekilde kullanabilmeleri gerekmekte.

KPSS’SİZ MEMUR ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ

•    Yönetici asistanı alımı için son başvuru tarihi 8.11.2021 olarak açıklanmıştır.

•    Tüm başvuru yapacak kişilerin aşağıda yazılı olan internet sitesi üstünden başvuru yapmaları gerekiyor.

www.izenerji.com.tr

İZENERJİ PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

1.    İzmir iş ilanları için başvuru yapacak olanların müşteri profillerine ve farklı beklentilere karşı hoşgörülü bir yaklaşım içinde olması, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, kuruma gelen broşür, promosyon gibi ürünlerin listelenmesini yapması ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

2.    İzenerji kamu personel alımı için başvuru yapmak isteyenlerin büro ve evrak işlerini takip edebilmeli, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, müdürlük ve diğer üst yönetim tarafından talep edilen işlerin yapılması ve emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmak.

3.    İş başvurusu yapacak olan bütün vatandaşların İşletim sistemi olarak Microsoft Office programları Word, excel, powerpoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olması, rutin dışı danışmanlık faaliyetlerinin yürütülmesini yapması ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

4.    Tüm başvuru yapan kişilerin risk yönetimi sisteminin işleyişinin takip edilmesini yapması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması, yenilikçi ve çözüm odaklı ayrıca görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP