DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KPSS Şartsız Medya Uzmanı Alımı

KPSS Şartsız Medya Uzmanı Alımı

Devlet kurumu için kadrolu olarak Yazılı Medya Uzmanı alımı için iş ilanları yayınlanmıştır. Daimi olarak KPSS'siz kamu personeli alımı dahilinde İstanbul büyükşehir belediyesi İSPER bünyesinde görevlendirilmesi için 1 adet Yazılı Medya Uzmanı alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:00
KPSS Şartsız Medya Uzmanı Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KPSS Şartsız Medya Uzmanı Alımı

Devlet kurumu için kadrolu olarak Yazılı Medya Uzmanı alımı için iş ilanları yayınlanmıştır. Daimi olarak KPSS’siz kamu personeli alımı dahilinde İstanbul büyükşehir belediyesi İSPER bünyesinde görevlendirilmesi için 1 adet Yazılı Medya Uzmanı alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Medya Uzmanı Personeli alımı ilanı son başvuru tarihi 23.05.2021 olarak bildirildi.

Medya Uzmanı Personeli alımı ilanı için adayların aşağıda olan mail adresine özgeçmişlerini yollamarı zorunludur.

[email protected]

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

isper medya 1

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. KPSS Şartsız Medya Uzmanı istihdamı için yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. KPSS Şartsız Medya Uzmanı istihdamı için ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. KPSS Şartsız Medya Uzmanı istihdamı için yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. KPSS Şartsız Medya Uzmanı istihdamı için yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. KPSS Şartsız Medya Uzmanı istihdamı için ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. KPSS Şartsız Medya Uzmanı istihdamı için ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. KPSS Şartsız Medya Uzmanı istihdamı için ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

2. KPSS Şartsız Medya Uzmanı istihdamı için yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

3. KPSS Şartsız Medya Uzmanı istihdamı için ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

4. KPSS Şartsız Medya Uzmanı istihdamı için resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

5. KPSS Şartsız Medya Uzmanı istihdamı için ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP