DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KPSS Şartsız! Kamu Personel İnşaat Teknikeri Alımı İlanları

KPSS Şartsız! Kamu Personel İnşaat Teknikeri Alımı İlanları

Personel alımı yapılması için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde İstanbul büyükşehir belediyesi spor etkinlikleri kurumu kendi bünyesinde KPSS Şartsız çalıştırılmak üzere 1 adet İnşaat Teknikeri alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:23
KPSS Şartsız! Kamu Personel İnşaat Teknikeri Alımı İlanları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KPSS Şartsız! Kamu Personel İnşaat Teknikeri Alımı İlanları

Kurumun yayınladığı ilanlar için başvuracak olan kişilerin, kurum tarfından belirtilen her şartı karşılaması gerekmekte.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İnşaat Teknikeri ilanı son başvuru tarihi 15.07.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan internet adresinde genel kısmına online olarak başvuru yapmaları gerekiyor.

https://kariyer.ibb.istanbul

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

istanbul erişebilirli

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – İstanbul spor inşaat ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – İstanbul spor inşaat ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – İstanbul spor inşaat ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – İstanbul spor inşaat ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – İstanbul spor inşaat ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İstanbul spor inşaat ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. İstanbul spor inşaat ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  İçişleri Bakanlığı 3546 Mühendis, İşçi Ve Personel Alımı

3. İstanbul spor inşaat ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP