DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KPSS Şartsız Kamu Kurumuna İnşaat Ustası Alımı

KPSS Şartsız Kamu Kurumuna İnşaat Ustası Alımı

İnşaat Ustası alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanan ilanlarda İzmir İzdoğa kurmu kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 3 adet İnşaat Ustası alımı yapacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:45
KPSS Şartsız Kamu Kurumuna İnşaat Ustası Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KPSS Şartsız İzdoğa Kurumuna İnşaat Ustası Alımı

İnşaat Ustası alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanan ilanlarda İzmir İzdoğa kurmu kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 3 adet İnşaat Ustası alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İzmir İzdoğa 3 adet İnşaat Ustası alımı ilanı son başvuru tarihi 27.1.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvurmak isteyen adaylar www.izdoga.com.tr/tr/CVBankasi/15 sitesi üzerinden özgeçmiş doldurarak başvuru işlemini yapmak zorundalar.

izdoga insaat

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 -3 adet İnşaat Ustası ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 -3 adet İnşaat Ustası ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 -3 adet İnşaat Ustası ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 -3 adet İnşaat Ustası ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – 3 adet İnşaat Ustası ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 -3 adet İnşaat Ustası ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 -3 adet İnşaat Ustası ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – 3 adet İnşaat Ustası ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye İstatistik Kurumu 2022 Personel Alımı

9 -3 adet İnşaat Ustası ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 -3 adet İnşaat Ustası ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. 3 adet İnşaat Ustası ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. 3 adet İnşaat Ustası ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. 3 adet İnşaat Ustası ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. 3 adet İnşaat Ustası ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. 3 adet İnşaat Ustası ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. 3 adet İnşaat Ustası ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP