DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KPSS Şartsız Kamu Elektrik Teknisyeni Alımı

KPSS Şartsız Kamu Elektrik Teknisyeni Alımı

Belediye başkanlığı için kamu personel alımı iş ilanları duyurusu yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan iş ilanı bilgilerinde İBB, İstanbul büyükşehir Belediyesi kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 adet Elektrik Teknisyeni alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:56
KPSS Şartsız Kamu Elektrik Teknisyeni Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KPSS Şartsız Kamu Elektrik Teknisyeni Alımı

Belediye başkanlığı için kamu personel alımı iş ilanları duyurusu yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan iş ilanı bilgilerinde İBB, İstanbul büyükşehir Belediyesi kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 adet Elektrik Teknisyeni alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İBB, İstanbul büyükşehir Belediyesi Elektrik Teknisyeni ilanı son başvuru tarihi 4.05.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı bulunan mail adresine özgeçmişlerini yollamaları gerekiyor.

[email protected]

Özgeçmiş formunu aşağıdan indirebilirsiniz.

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

isper elektrik

ozgecmis 5

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – KPSS Şartsız Kamu Elektrik Teknisyeni ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – KPSS Şartsız Kamu Elektrik Teknisyeni ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – KPSS Şartsız Kamu Elektrik Teknisyeni ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – KPSS Şartsız Kamu Elektrik Teknisyeni ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – KPSS Şartsız Kamu Elektrik Teknisyeni ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – KPSS Şartsız Kamu Elektrik Teknisyeni ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  KPSS Şartsız Kamu Belediye Kadrolu Ziraat Mühendisi Alımı

7 – KPSS Şartsız Kamu Elektrik Teknisyeni ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – KPSS Şartsız Kamu Elektrik Teknisyeni ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – KPSS Şartsız Kamu Elektrik Teknisyeni ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. KPSS Şartsız Kamu Elektrik Teknisyeni ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. KPSS Şartsız Kamu Elektrik Teknisyeni ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. KPSS Şartsız Kamu Elektrik Teknisyeni ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. KPSS Şartsız Kamu Elektrik Teknisyeni ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. KPSS Şartsız Kamu Elektrik Teknisyeni ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. KPSS Şartsız Kamu Elektrik Teknisyeni ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP