DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KPSS Şartsız Kamu Büro İşçisi Alımı Yapılacak

KPSS Şartsız Kamu Büro İşçisi Alımı Yapılacak

Kamu kurumu için iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan daimi kamu personeli alımı iş ilanı duyurusu içinde Gazipaşa belediyesi başkanlığı bünyesinde çalıştırılması için 6 adet Büro İşçisi alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:21
KPSS Şartsız Kamu Büro İşçisi Alımı Yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KPSS Şartsız Kamu Büro İşçisi Alımı Yapılacak

Kamu kurumu için iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan daimi kamu personeli alımı iş ilanı duyurusu içinde Gazipaşa belediye başkanlığı bünyesinde çalıştırılması için 6 adet Büro İşçisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Büro İşçisi ilanı son başvuru tarihi 24.05.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan kurum adresine başvuru yapmaları gerekiyor.

Yeni mahalle İnönü caddesi No: 9 Gazipaşa -Antalya

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta. 

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Gazipaşa KPSS’siz Büro ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Gazipaşa KPSS’siz Büro ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Gazipaşa KPSS’siz Büro ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Gazipaşa KPSS’siz Büro ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Gazipaşa KPSS’siz Büro ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Gazipaşa KPSS’siz Büro ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Gazipaşa KPSS’siz Büro ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Gazipaşa KPSS’siz Büro ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Gazipaşa KPSS’siz Büro ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Gazipaşa KPSS’siz Büro ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Gazipaşa KPSS’siz Büro ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Gazipaşa KPSS’siz Büro ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Gazipaşa KPSS’siz Büro ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Gazipaşa KPSS’siz Büro ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Gazipaşa KPSS’siz Büro ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP