DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KPSS Şartsız İSBAK 6000 TL Maaş İle Personel Alımı

KPSS Şartsız İSBAK 6000 TL Maaş İle Personel Alımı

Kamu Kurumu için KPSS'siz olarak personel alımı yapılması için yayınlanmış olan iş ilanları bilgileri içinde İstanbul Bilişim Ve Akıllı Kent Teknolojileri AŞ İSBAK birimleri içerisinde çalıştırılmak üzere 1 kadrolu Satınalma ve Raporlama mühendisi personeli alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:15
KPSS Şartsız İSBAK 6000 TL Maaş İle Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KPSS Şartsız İSBAK 6000 TL Maaş İle Personel Alımı

Satınalma mühendisi alımı için başvuru gerçekleştirmek isteyen kişilerin işletme mühendisliği mezunu olması ve çok iyi derecede Excell ve MS Office programlarını iyi kullanması gerekiyor.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

İstanbul Bilişim 1 Raporlama mühendisi personeli alımı ilanı son başvuru tarihi 25.06.2021 olarak açıklanmıştır.

İSBAK 1 Satınalma mühendisi personeli alımı ilanına başvuru yapabilmek için kurumun aşağıda yazılı bulunan internet adresi üzerinden başvuru yapmanız gerekmekte.

https://kariyer.ibb.istanbul

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. İSBAK Raporlama yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. İSBAK Raporlama ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. İSBAK Raporlama yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İSBAK Raporlama duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. İSBAK Raporlama ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. İSBAK Raporlama yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP