DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KPSS Şartsız İnşaat Mühendisi Alımı Yapılacak

KPSS Şartsız İnşaat Mühendisi Alımı Yapılacak

İnşaat Mühendisi alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan personel alımı iş ilanları duyurusunda Dalaman Belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 3 adet İnşaat Mühendisi alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:57
KPSS Şartsız İnşaat Mühendisi Alımı Yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KPSS Şartsız İnşaat Mühendisi Alımı Yapılacak

İnşaat Mühendisi alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan personel alımı iş ilanları duyurusunda Dalaman Belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 3 adet İnşaat Mühendisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Dalaman Belediyesi personel alımı ilanı son başvuru tarihi 02.03.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan adrese başvuru yapmaları gerekiyor.

Karaçalı mahallesi Atatürk caddesi No: 96 Dalaman – Muğla

İrtibat kişisi: Kemal ATLI

Telefon Bilgisi: 0 252 692 2010 – 190

dalaman insaat

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Dalaman İnşaat ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Dalaman İnşaat ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Dalaman İnşaat ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Dalaman İnşaat ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Dalaman İnşaat ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Dalaman İnşaat ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Dalaman İnşaat ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Belediyesi İş Güvenliği Uzmanı Alımı

8 – Dalaman İnşaat ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Dalaman İnşaat ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Dalaman İnşaat ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Dalaman İnşaat ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Dalaman İnşaat ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Dalaman İnşaat ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Dalaman İnşaat ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Dalaman İnşaat ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP