DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KPSS şartsız güncel kamu personel alımı

KPSS şartsız güncel kamu personel alımı

Açıklanmış olan KPSS şartsız güncel kamu personel alımı resmi duyurularında İzmir büyükşehir belediyesi başkanlığına bağlı olan İZDOĞA kurumu içinde istihdam edilmek üzere müdür alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:33
KPSS şartsız güncel kamu personel alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KPSS şartsız güncel kamu personel alımı için iş başvurusu gerçekleştirmek isteyen kişilerin üniversite mezunu olması gerekiyor.

KPSS şartsız güncel kamu personel alımı başvuru şartları

Açıklanmış olan KPSS şartsız güncel kamu personel alımı resmi duyuruları ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

İzmir büyükşehir belediyesi başkanlığı için ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

İZDOĞA kurumu içinde istihdam edilmek üzere müdür alımı için duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

İzmir iş ilanları için başvuru yapmak isteyenlerin üniversitelerin İngilizce eya Fransızca mütercim tercümanlık bölümlerinden mezun olmaları ve personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

Bütün başvuru gerçekleştirecek olan adayların en az 2 yıllık deneyime sahip olmaları ve duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

İzmir büyükşehir belediyesi kamu personeli alımı başvuru bilgileri

Son başvuru tarihi 14.01.2022 olarak açıklanmıştır.

Gerekli iş başvuruları aşağıda yazılı link üzerinden online yapılacaktır.

İş başvurusu için tıklayınız

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP