DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KPSS Şartsız Güncel Kamu İnşaat Mühendisi Alımı İlanı

KPSS Şartsız Güncel Kamu İnşaat Mühendisi Alımı İlanı

Açıklanmış olan iş ilanları duyuru işlemlerinde İzmir büyükşehir belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren İZELMAN birimlerine KPSS şartsız mühendis alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:55
KPSS Şartsız Güncel Kamu İnşaat Mühendisi Alımı İlanı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Son dakika personel alımı ilanları için başvuru işlemlerinde bulunacakların gerekli eğitim diplomalarına sahip olmaları ve makinelerin çalıştırılması ve makineler çalışırken kontrollerinin dikkatli bir şekilde yapılmasını sağlaması gerekiyor.

KPSS ŞARTSIZ MÜHENDİS ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ

•    İzmir inşaat mühendisi alımı son başvuru tarihi 9.12.2021 olarak bildirildi.

•    İzelman personel alımı iş başvurusu için aşağıda yazılı olan mail adresine özgeçmişlerinizi yollamanız gerekiyor.

•    [email protected]

kamupersonelialimi.net

GÜNCEL KAMU İNŞAAT MÜHENDİSİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

1.    İzmir iş ilanları dahilinde görev yapmak isteyenlerin makinelerin çalıştırılması ve makineler çalışırken kontrollerinin dikkatli bir şekilde yapılmasını sağlaması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, iş bitimi sonrasında gerekli güvenlik tedbirlerinin alınmasını sağlamalı ve emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmak.

2.    Belediye personel alımları kapsamında başvuru işlemlerinde bulunacakların değerlendirme ve analizler gerçekleştirerek üst yönetime iyileştirme önerileri sunabilmeli, Office programları Word, Excel, PowerPoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olması ve yürütülen çalışmaların planlanması ve yürütülmesini sağlamalı.

3.    İş başvurusu yapacak olan adayların üniversitelerin inşaat mühendisliği bölümü mezunu olmaları, genel ve özel şartları taşımaları ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

4.    Tüm adayların analiz yapma ve raporlama tecrübesine sahip olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması, yoğun iş ortamında çalışmaya yatkın olması ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

5.    İzelman mühendis alımı için çalışmak isteyenlerin programları alanında yetkin ve sertifika sahibi olmaları ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP