DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KPSS Şartsız En Az Lise Mezunu İşçi Alımı

KPSS Şartsız En Az Lise Mezunu İşçi Alımı

KPSS'siz işçi alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanlarında Van Yüzüncü yıl üniversitesi 50 adet Hasta bakımı ve Temizliği hizmetleri personeli alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:55
KPSS Şartsız En Az Lise Mezunu İşçi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KPSS Şartsız En Az Lise Mezunu İşçi Alımı

KPSS’siz işçi alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanlarında Van Yüzüncü yıl üniversitesi 50 adet Hasta bakımı ve Temizliği hizmetleri personeli alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Van Yüzüncü yıl üniversitesi işçi alımı ilanı başvuru tarihi 22.02.2021 tarihinde başlayacak ve 26.02.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru işlemleri İŞKUR sitesi üzerinden 22.02.2021 tarihinde saat 10:00 da başlayacaktır.

van1 8

van2 7

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Van Hasta Bakım ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Van Hasta Bakım ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Van Hasta Bakım ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Van Hasta Bakım ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Van Hasta Bakım ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Van Hasta Bakım ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Van Hasta Bakım ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Van Hasta Bakım ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

İlginizi Çekebilir:  Milas Belediyesi 17 Sürekli Şoför Ve İşçi Alımı

9 – Van Hasta Bakım ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Van Hasta Bakım ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Van Hasta Bakım ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Van Hasta Bakım ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Van Hasta Bakım ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Van Hasta Bakım ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Van Hasta Bakım ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Van Hasta Bakım ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Van Hasta Bakım ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Van Hasta Bakım ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Van Hasta Bakım ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Milas Belediyesi 17 Sürekli Şoför Ve İşçi Alımı

10. Van Hasta Bakım ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Van Hasta Bakım ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP