DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KPSS Şartsız Devlet Kurumuna Büro İşçisi Alımı

KPSS Şartsız Devlet Kurumuna Büro İşçisi Alımı

Devlet kurumu iş ilanları yayınlandı. Kadrolu olarak KPSS'siz kamu personeli alımı iş ilanı bilgileri dahili içinde İstanbul büyükşehir belediyesi başkanlığı İSPER kuruluşuna 8 adet Büro İşçisi alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 03:59
KPSS Şartsız Devlet Kurumuna Büro İşçisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KPSS Şartsız Devlet Kurumuna Büro İşçisi Alımı

Devlet kurumu iş ilanları yayınlandı. Kadrolu olarak KPSS’siz kamu personeli alımı iş ilanı bilgileri dahili içinde İstanbul büyükşehir belediyesi başkanlığı İSPER kuruluşuna 8 adet Büro İşçisi alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Büro personeli alımı iş ilanı son başvuru tarihi 22.05.2021 olarak bildirilmiştir.

Büro personeli alımı ilanı başvuru işlemleri için şahısların aşağıda yazılı bulunan e posta adresine özgeçmiş yollamaları gerekmekte.

[email protected]

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

buro 31

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. İstanbul belediye büro elemanı için yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. İstanbul belediye büro elemanı için ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. İstanbul belediye büro elemanı için yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. İstanbul belediye büro elemanı için yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. İstanbul belediye büro elemanı için ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. İstanbul belediye büro elemanı için duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Belediyesi İş Güvenliği Uzmanı Alımı

7. İstanbul belediye büro elemanı için ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. İstanbul belediye büro elemanı için duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İstanbul belediye büro elemanı için duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. İstanbul belediye büro elemanı için ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. İstanbul belediye büro elemanı için yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. İstanbul belediye büro elemanı için ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. İstanbul belediye büro elemanı için resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. İstanbul belediye büro elemanı için ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP