DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KPSS Şartsız Coğrafi Bilgi Sistem Uzmanı Alımı

KPSS Şartsız Coğrafi Bilgi Sistem Uzmanı Alımı

Kamu kurumu için Coğrafi Bilgi Sistem Uzmanı ilanı Yayınlandı. Yayınlanmış bulunan iş ilanları bilgisinde Bursa İnegöl belediyesi birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Coğrafi Bilgi Sistem Uzmanı alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:10
KPSS Şartsız Coğrafi Bilgi Sistem Uzmanı Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KPSS Şartsız Coğrafi Bilgi Sistem Uzmanı Alımı

İnegöl belediyesi ilanı için başvuracak kişilerin coğrafi bilgi sistemleri konusunda en az 3 yıl deneyimli olması gerekiyor.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Bursa İnegöl belediyesi 1 Coğrafi Bilgi Sistem Uzmanı  ilanı son başvuru tarihi 14.06.2021 olarak bildirilmiştir.

Bursa İnegöl belediyesi 1 Coğrafi Bilgi Sistem Uzmanı  ilanına başvuru için aşağıda yazılı bulunan kurum adresine başvuru yapmanız gerekiyor.

Kemalpaşa mahallesi Cuma sokak No: 9/1 İnegöl – Bursa

[email protected]

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

inegol sistem

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. İnegöl belediyesi 1 Coğrafi Bilgi uzmanı yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. İnegöl belediyesi 1 Coğrafi Bilgi uzmanı ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. İnegöl belediyesi 1 Coğrafi Bilgi uzmanı yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İnegöl belediyesi 1 Coğrafi Bilgi uzmanı duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. İnegöl belediyesi 1 Coğrafi Bilgi uzmanı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye İstatistik Kurumu 2022 Personel Alımı

3. İnegöl belediyesi 1 Coğrafi Bilgi uzmanı yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP