DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KPSS Şartsız Belediye Başkanlığına Memur Alımı

KPSS Şartsız Belediye Başkanlığına Memur Alımı

Güncel memur alımı yapılması yayınlanmış olan iş ilanları bilgilerinde BİMTAŞ Boğaziçi peyzaj hizmetleri birimlerinde çalıştırılmak üzere 5 adet şehir plancısı alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:51
KPSS Şartsız Belediye Başkanlığına Memur Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Güncel mühendis alımı iş başvurusu için adayların üniversitelerin Şehir ve Bölge planlama bölümlerinden mezun olmuş olması, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve risk değerlendirme çalışması gerçekleştirebilecek kabiliyette olması gerekiyor.

KPSS ŞARTSIZ ŞEHİR PLANCISI ALIMI

•    Bimtaş mühendis alımı son başvuru tarihi 20.11.2021 olarak açıklanmıştır.

•    Tüm adaylar aşağıda yazılı bulunan link üzerinden başvuru yapması gerekmektedir.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5

BELEDİYE PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

1.    Tüm başvuru sahiplerinin tercihen yüksek lisansını tamamlamış olması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, çalışmaların planlanması ve yürütülmesi ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

2.    İstanbul belediyesi personel alımı için başvuru yapmak isteyenlerin iyi derecede İngilizce bilmesi, emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olması, ortaya çıkan bulguların aksiyonlarının takibinin ve kontrolünü yapmasını sağlamalı.

3.    Belediye mühendis alımı için adayların kamu ve özel sektör tecrübelerinin olması, diğer birimler ile koordineli çalışabilmesi ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

4.    Başvuru gerçekleştirenlerin tercihen İstanbul sınırları içinde ikamet etmesi, danışmanlık faaliyeti çerçevesinde risk değerlendirme çalışmalarının yapılmasını sağlamalı, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve üst yönetim tarafından talep edilen işlerin yapılması gerekiyor.

5.    Kamu ilanları için başvuru yapacakların rutin dışı danışmanlık faaliyetlerinin yürütülmesini sağlamalı, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve araştırmacı, yenilikçi ve çözüm odaklı olması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP