DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KPSS Şartsız 7000 TL Maaş İle İSBAK Personel Alımı

KPSS Şartsız 7000 TL Maaş İle İSBAK Personel Alımı

Kamu KPSS şartı istenmeden personel alımı yapılması için yayınlanan iş ilanları duyurularında İstanbul Bilişim Ve Akıllı Kent Teknolojileri AŞ İSBAK birimleri içinde çalıştırılmak üzere 1 daimi Backend Devoloper personeli alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:15
KPSS Şartsız 7000 TL Maaş İle İSBAK Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KPSS Şartsız 7000 TL Maaş İle İSBAK Personel Alımı

Backend Devoloper uzmanı alımı için başvuru isteyen kişilerin yazılım sektörü içinde en az 5 yıl deneyime sahip olması ve çok iyi derecede C# bilgisine sahip olması şartı var.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

İstanbul Bilişim İSBAK 1 Backend Devoloper uzmanı alımı ilanı son başvuru tarihi 25.06.2021 olarak açıklandı.

1 Backend Devoloper personeli alımı ilanına başvuru yapmak için kurumun aşağıda yazılmış olan internet sitesi üstünden başvuru yapmanız gerekiyor.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

isbak develo 1

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Backend Devoloper uzmanı İSBAK yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Backend Devoloper uzmanı İSBAK ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Backend Devoloper uzmanı İSBAK yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Backend Devoloper uzmanı İSBAK duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Backend Devoloper uzmanı İSBAK ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Backend Devoloper uzmanı İSBAK yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP